Silestone Kullanım Alanları

Silestone üstün özellikleri ve estetik yapısı sayesinde pek çok proje ve tasarımda tercih edilen bir malzemedir. Sizler için Silestone ürünlerinin en çok kullanıldığı alanları bir araya getirmeye çalıştık.

Silestone üstün özellikleri ve estetik yapısı sayesinde pek çok proje ve tasarımda tercih edilen bir malzemedir.  Sizler için Silestone ürünlerinin en çok kullanıldığı alanları bir araya getirmeye çalıştık.  

  • Mutfak Tezgahları

Silestone, mutfak tezgahları için mükemmel bir malzemedir. Kuvars yüzeyin sağladığı avantajları ve geniş renk seçenekleri ile mutlaka zevkinize uygun bir Silestone bulabilirsiniz. Kullanım alanı çokluğu sayesinde, Silestone kullanarak mutfaklarınızda renk bütünlüğünü yakalayabilirsiniz. Sadece tezgah olarak değil, mutfak zemini, duvar, panel ve tezgah önü uygulamaları ile düşlerinizdeki mutfakları oluşturabilirsiniz. 

 

 

  • Integrity Evyeler

Silestone yüzeyin tüm avantajlarını kendinde barındıran Integrity evyeler, tasarım açısında kullandığınız tezgah ile bütünleşerek yüksek performans sağlamaktadır. Kıvrımlı hatları, eksiz yapısı ile tasarım ürünlerini sevenler için kullanılabilecek en kaliteli ürünlerden biridir. Yüksek çizilme direnci, dayanıklılığı ve kolay temizlenme özelliği sayesinde hayatınıza hem estetik hem de kolaylık katar. 


  • Zemin ve Duvar Kaplamaları

Silestone dayanıklılığı ve direnci sayesinde özellikle yaya trafiği yoğun olan alanlarda zemin kaplaması ya da dilediğiniz tüm kişisel ya da ticari mekanlarda duvar kaplaması olarak kullanılabilir. Özel boyutları sayesinde kaplama olarak kullanılmaya uygun bir malzemedir. Özellikle yeni nesil projelerde geleneksel kaplama malzemelerinden uzaklaşmak isteyen, oluşturduğu mekanlarda estetik ve beğeniyi ön planda tutan, kendi ruhunu yaşadığı mekanlara yansıtmak isteyen herkes için tercih edilebilecek en ideal malzemedir. 


  • Banyo Tezgahları

Banyolar su ile en fazla temas halinde bulunan ve özellikle makyaj malzemesi ve diğer kimyasalların en yoğun kullanıldığı alanlardır. Bu nedenle banyolarda tercih edilecek tezgahların yüksek dirence ve düşük sıvı emilimine sahip olması gerekir. Silestone, sahip olduğu özellikler ile tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılarken, geniş renk yelpazesi sayesinde ferah ve dayanıklı yaşam alanları oluşturmanızı sağlar. 


  • Silestone Lavabolar

Tamamen tasarım ürünü olan Slestone lavabolar, istediğiniz ölçüde ve istediğiniz Silestone renginde üretilebilmektedir. Şık ve kesintisiz görüntüsü ile banyonuz ile bütünleşir ve zevkinizi tamamen dış dünyaya yansıtır. 


  • Duş Tekneleri

Banyonuzda tasarımı ile göz dolduracak ve kullanım rahatlığı ile hayatınızı kolaylaştıracak tamamen tasarım ürünü bir duş teknesine sahip olmak istemez misiniz? Özel ar-ge çalışmaları sonucu ortaya çıkan, farklı ebatlarda sunulan, güvenliği ve kolay temizlenebilirliği ön planda tutan, tüm bunların yanı sıra Silestone renk seçeneklerinden dilediğinize uygulanabilen Silestone duş teknelerini banyonuza rahatlıkla uygulayabilirsiniz. 


  • Banyo Kaplama

Mutfakların yanı sıra banyolar da tasarım açısından en çok önemsenen mekanlardan biridir. Büyük ebatları sayesinde sizlere kesintisiz bir görünüm sunan Silestone, banyolarda dikey yüzeylerde ve zeminde kaplama malzemesi olarak uygulanmaya müsaittir. Renk seçenekleri sayesinde hayallerinizdeki banyoya kavuşabilirsiniz. 


+90 (232) 237 09 49