Hakkımızda

1958 yılında taş dünyasının duayenlerinden merhum İbrahim Selvi tarafından mermer ve taş işleme atölyesi olarak kurulan firmamız o günlerden bu zamana kadar geçen süre içerisinde zamanın ihtiyaçlarına uyum sağlayarak 1982 yılında bir aile şirketine dönüşmüştür.


1958 yılında taş dünyasının duayenlerinden merhum İbrahim Selvi tarafından mermer ve taş işleme atölyesi olarak kurulan firmamız o günlerden bu zamana kadar geçen süre içerisinde zamanın ihtiyaçlarına uyum sağlayarak 1982 yılında bir aile şirketine dönüşmüştür. Selvi Mermer - İzmir Mutfak Tezgahı başladığı projeyi bitirme azmi gösteren, bilgiyi işleyerek karar veren, yenilikçi ve estetiğe özen gösteren yaklaşımıyla müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktadır.

Mutfaklar artık sadece yemek yapılan bulaşık yıkanan yerler değiller günümüzde şık mobilyalar, gelişmiş cihazlar ile evlerimizin en önemli yaşam alanı ve yaratıcılığın gerçeğe dönüştüğü, keyifli sohbetlerinize eşlik eden buluşma noktaları haline geldiler.

Tasarım anlamında kendini sürekli yenileyen firmamız; hayalinizde canlandırdığınız mekanları projelendirip, uygulamasını sorunsuz şekilde gerçekleştirerek doğanın ve teknolojinin bizlere sunduğu granit, mermer, Belenco, Çimstone, Dekton ve Silestone’un eşsiz görselliğini mutfağınızla buluşturuyor. Tecrübemiz, genç ve yenilikçi yapımız, alanında uzmanlaşmış kadromuz ile tezgâh işçiliğini bir sanata dönüştürüyoruz.

+90 (232) 237 09 49